Харківські фехтувальники - бронзові призери юніорського Кубку світу

23 лютого 2022 13:30

Юніорський Кубок світу з фехтування на шпагах розіграли у швейцарському Вінтертурі. У складі національної збірної виступили і харківські шпажисти - Роман Самойлов та Андрій Опанасенко.

На медальній ноті завершився для України етап Кубку світу з фехтування на шпагах серед юніорів, який проходив 19-20 лютого у швейцарському Вінтертурі. На третю сходинку п’єдесталу у командній першості зійшли харків'яни Роман Самойлов та Андрій Опанасенко, дніпрянин Лев Корнієнко, а також Нікіта Кошман з Києва.

Україна, сіяна під четвертим номером, розпочала боротьбу з перемоги в 1/8 над Норвегією (45:28). Далі наші хлопці взяли гору над естонцями (42:40), але у півфіналі на їхньому шляху стали господарі доріжки швейцарці (37:45).

Напруженим видався поєдинок за третє місце з командою США. Американці були попереду увесь час, їхня перевага досягала шести уколів (10:16), проте до заключного бою відставання вдалося скоротити до -1 (31:32). Кінцівка Нікіті Кошману вдалася краще ніж Скайлеру Ліверанту (45:41).

В особистих змаганнях троє з п’яти українських шпажистів вийшли до основної сітки, проте не змогли пройти далі 1/32. Нікіта Кошман поступився місцевому спортсмену Свену Вінесу (10:15) і став 49-м. Андрій Опанасенко не зміг здолати італійця Ніколо Бонага (8:15) і посів 50-е місце. Дмитро Микитенко програв ще одному представнику Італії Даріо Ремондіні (12:15) і закріпився на 60-му рядку турнірної таблиці. Роман Самойлов став 74-м. Лев Корнієнко - 95-й.

11 березня 2024
Бреус виграла ЧЄ з парафехтування
Самойлов виграв командне срібло Кубку світу з фехтування
13 лютого 2024
Сич виграла медалі етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Кракові