Харківські дзюдоїсти повернулися з медалями з Дніпра

29 березня 2018 14:44

На ХХХ Відкритому всеукраїнському юнацькому турнірі з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» харківські борці завоювали сім нагород, в тому числі золоту.

Ювілейний турнір зібрав 200 спортсменів 2002-2004 років народження з 11 областей України, а також Грузії, Азербайджану і Туреччини.

За підсумками змагань на рахунку збірної команди Харківської області були одна золота, дві срібні та чотири бронзові медалі. Переможцем турніру у ваговій категорії до 60 кг став Данило Вегіев, який у фінальній сутичці переміг іншого харківського дзюдоїста Арсена Хачатуряна.

Також срібну медаль на цьому турнірі завоював харків'янин Єгор Горностай, який у фіналі вагової категорії до 73 кг поступився Сергію Ландо з Дніпра.

Бронзовими призерами стали: Максим Казначеєв (вагова категорія до 46 кг), Євген Свидинюк (до 50 кг), Максим Сокирко (до 55 кг) і Данило Калита (до 73 кг).