Харківські дзюдоїсти успішно виступили на чемпіонаті України

30 вересня 2015 14:51

Харківські спортсмени завоювали п'ять медалей на чемпіонаті України з дзюдо серед молоді, який відбувся в Черкасах.

Так, харків'янка Катерина Чертил стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 52 кг серед жінок. У фіналі харківська дзюдоїстка перемогла суперницю з Тернопільської області.

Срібну медаль у змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 57 кг завоювала Анастасія Шевченко, програвши у фіналі спортсменці із Запорізької області. Бронзову медаль у вазі більше 78 кг завоювала Юлія Одринська.

У змаганнях серед чоловіків харків'яни завоювали дві срібні нагороди. У вазі до 66 кг друге місце посів Роберт Гасанагаєв, який у фіналі поступився киянину. Олександр Мінді у ваговій категорії до 100 кг завоював друге місце, поступившись супернику з Хмельницької області.

Таким чином, харків'яни вибороли 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову медалі й отримали можливість увійти до складу збірної України для участі в чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді до 23 років, який у листопаді відбудеться в Братиславі (Словаччина).