Харківські борці завоювали найвищі нагороди чемпіонату України

05 лютого 2019 11:15

Харківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед дорослих, який пройшов в місті Кременчук.

За підсумками змагань збірна Харківської області отримала одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі.

Вищу нагороду приніс Ярослав Фільчаков, який у фіналі виграв у суперника з Тернопільської області. Харків'янин став чемпіоном України у вазі до 82 кг.

Срібну медаль завоював харків'янин Семен Новіков. У ваговій категорії до 87 кг борець виграв три поєдинки, але в фіналі поступився срібному призеру Олімпійських ігор Жану Беленюку з Полтавської області.

Бронзові нагороди чемпіонату вибороли Андрій Кулик (до 72 кг) і Владислав Коваленко (до 130 кг).

Ці змагання були відбірковими для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться в квітні в Бухаресті (Румунія).