Харківські боксери переможно виступили на ЧУ

13 вересня 2021 07:44

В Одесі завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Збірна команда Харкова виборола 1-е загальнокомандне місце.

У фінальних поєдинках брали участь 4 наших спортсмена. Три з них перемогли і стали чемпіонами. Це Богдан Толмачов (вагова категорія 80 кг), Сергій Горський (вагова категорія 86 кг), Роберт Мартон (вагова категорія 92 кг). Ярослав Харциз (вагова категорія 67 кг) програв у фіналі супернику з Тернопільської області і виборов почесне 2-е місце. Ще троє харків'ян стали бронзовими призерами змагань: Юрій Шестак (вагова категорія 60 кг), Максим Коц (вагова категорія 80 кг), Роман Васютін (вагова категорія 86 кг).