Харківські боксери – переможці всеукраїнської універсіади

26 квітня 2017 10:24

З 17 по 23 квітня в Харкові відбулася ХIII Універсіада України з боксу, на якій студенти харківських вишів завоювали 22 медалі, у тому числі 9 золотих.

Під час урочистої церемонії відкриття усіх присутніх зі стартом універсіади привітали  заступник голови Харківської облдержадміністрації - керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев, а також начальник Управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко, які побажали спортсменам натхнення та перемоги - сильнішим.

Участь в змаганнях взяли близько 130 спортсменів з 19 регіонів України, які розіграли медалі серед жінок та чоловіків.

За підсумками сильнішими були господарі рингу – студенти Харківської області, які посіли перше загальнокомандне місце. Вони здобули 9 золотих, 6 срібних та 7 бронзових нагород.

У загальнокомандному заліку перше місце також було за Харківською областю, друге посіли боксери Києва, третє місце було за командою Хмельницької області.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі