Харківські біатлоністки перемогли на чемпіонаті України

09 лютого 2018 09:31

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

З 6 по 10 лютого на навчально-спортивній базі «Тисовець» у місті Сколе Львівської області проходить чемпіонат України з біатлону, на якому спортсменки Харківської області завоювали золоті медалі в жіночій естафеті.

Поки основна надія України на олімпійські медалі – збірна України з біатлону - проводить у Південній Кореї останні тренування напередодні старту головної події чотириріччя, інші українські біатлоністи змагаються за медалі чемпіонату України. Боротьбу за них ведуть і вихованці харківського біатлону, спортсмени Українського східного центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту. Приємна для Харківщини вістка з чемпіонату надійшла 7 лютого – команда Харківської області, до складу якої увійшли Оксана Коваленко, Ольга Абрамова, Олена Колесник та Любов Кип’яченкова, впевнено виграли жіночу естафету.

Харківські біатлоністки показали на фініші результат 1:25:48.7 та на 51.3 сек. випередили суперниць з Києва. Третє місце посіла команда Сумської області.

17 березня 2018
Харківський легкоатлет переміг на чемпіонаті України зі спортивної ходьби
20 лютого 2018
Харківські батутистки успішно виступили на чемпіонаті України
17 лютого 2018
Харків'яни успішно виступили в чемпіонатах України серед дорослих та молоді в приміщенні з легкої атлетики
15 лютого 2018
Харків’янки здобули золоті медалі чемпіонату України з боксу
30 cіченя 2018
На командних чемпіонатах України збірна Харківської області посіла призові місця