Харківські біатлоністки перемогли на чемпіонаті України

09 лютого 2018 09:31

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

З 6 по 10 лютого на навчально-спортивній базі «Тисовець» у місті Сколе Львівської області проходить чемпіонат України з біатлону, на якому спортсменки Харківської області завоювали золоті медалі в жіночій естафеті.

Поки основна надія України на олімпійські медалі – збірна України з біатлону - проводить у Південній Кореї останні тренування напередодні старту головної події чотириріччя, інші українські біатлоністи змагаються за медалі чемпіонату України. Боротьбу за них ведуть і вихованці харківського біатлону, спортсмени Українського східного центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту. Приємна для Харківщини вістка з чемпіонату надійшла 7 лютого – команда Харківської області, до складу якої увійшли Оксана Коваленко, Ольга Абрамова, Олена Колесник та Любов Кип’яченкова, впевнено виграли жіночу естафету.

Харківські біатлоністки показали на фініші результат 1:25:48.7 та на 51.3 сек. випередили суперниць з Києва. Третє місце посіла команда Сумської області.