"Харківські Берсерки" обіграли "БСФК"

21 cічня 2022 09:03

Кисельов оформив дубль у складі харків'ян.

"Харківські Берсерки" (екс-"Рулав Одд") обіграли "БСФК" у черговому матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги з рахунком 4:2.

У першій 20-хвилинці команди обмінялися шайбами. Переломним став другий період, коли "Берсерки" закинули у ворота суперника три шайби. "БСФК" залишив їх без відповіді.

Після зіграного матчу "Харківські Берсерки" посідають четверте місце у таблиці регулярного чемпіонату. "БСФК" - на останній позиції.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
"Харківські Берсерки" - "БСФК" - 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)

Шайби: 1:0 - Кисельов (Секірко, Канаплін, - більш.), 04:07. 1:1 - Пасманік (Бешаров, менш.), 16:29. 2:1 Кисельов (Пугачов, Зайцев), 27:01. 3:1 - Лапков (Зайцев), 36:13. 4:1 Мурін (Абаджян), 36:46. 4:2 Давидов (Бородай, більш.), 46:17.