Харківські бадмінтоністи вибороли 9 нагород юніорського чемпіонату України

30 cічня 2017 16:36

C 25 по 28 січня в місті Дніпро проходив чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала 9 нагород.

В змаганнях взяли участь 60 спортсменів 1998 року народження з Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської та Харківської області.

Харківщина була представлена 17 спортсменами, які здобули 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Харківським дербі видався фінал у жіночій одиночній категорії. На площадці зустрілися Марина Ільїнська та Валерія Рудакова. З рахунком 21:13, 21:14 перемогла Марина та стала чемпіонкою країни серед юніорок. Валерії Рудаковій дісталось «срібло» чемпіонату.

Золоту медаль Марина Ільїнська здобула і у парній категорії разом з Євгенією Паксютовою з Дніпра. У фіналі вони обіграли з рахунком 21:14, 21:17 харків’янок Анастасію Прозорову та Валерію Рудакову, які, відповідно, стали срібними призерами.

Ще одну золоту медаль Харківщині приніс Олександр Шмундяк у змаганнях змішаної парної категорії. У фіналі він в дуеті з Євгенією Паксютовою з Дніпра обіграв з рахунком 21:15, 16:21, 21:10 свою землячку Марину Ільїнську, яка грала в парі з Данилом Боснюком із Дніпра.

Також Олександр Шмундяк завоював срібну медаль в одиночній категорії, поступившись у фіналі Данилу Боснюку з рахунком 21:19, 17:21, 15:21 та завоював бронзову медаль у парній категорії разом з харків’янином Владиславом Стериним.

Ще одну бронзову медаль здобув харків’янин Іван Мединський, який посів третє місце в одиночній категорії.

Зазначимо, що з 1 по 4 лютого Харків прийматиме чемпіонат України з бадмінтону серед дорослих. Чемпіонат стартуватиме в Школі вищої спортивної майстерності, а півфінальні та фінальні ігри відбудуться 3 та 4 лютого в Палаці спорту «Локомотив».