Харківські бадмінтоністи - володарі Кубка України

23 лютого 2021 11:05

Під час змагань спортсмени Харківського бадмінтонного спортивного клубу завоювали 2 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі.

Єлизавета Жарка і Марія Столяренко стали володарками Кубка України в жіночій парній категорії. У фіналі вони обіграли своїх одноклубниць - Поліну Бугрову і Владиславу Лісову з рахунком 21:10, 21:16.

У змішаній парній категорії "золото" завоювали Валерій Атращенков та Валерія Рудакова. У фіналі вони виграли у харків'ян Михайла Махновського і Анастасії Прозорової з рахунком 21:11 21:10.

Ще один харківський дует Геннадій Натаров та Ольга Михайленко посів третє місце.

У жіночій одиночній категорії Поліна Бугрова стала срібним призером, поступившись у фіналі з рахунком 11:21 14:21 Марії Улітіній з Дніпра. Марія Столяренко посіла третє місце.

У чоловічій одиночній категорії харків'яни залишилися без медалей, а в чоловічій парній категорії Михайло Махновський і Геннадій Натаров здобули "срібло", поступившись у фіналі бадмінтоністам із Дніпровської області Сергію Гарісту і Кирилу Леонову з рахунком 20:22 15:21.

Також харків'янин Віталій Конов в парі з Олександром Шмундяком з Дніпра отримав бронзову медаль.