Харківська велосипедистка стала віце-чемпіонкою Європи

22 серпня 2021 12:00

Чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед юніорів та молоді проходить у голландському місті Апелдорн.

Харків'янка Алла Білецька завоювала срібну нагороду континентального турніру у своїй коронній дисципліні - кейрин.

Вісімнадцятирічна підопічна Сергія Телицина та Сергія Трофімова подолала в юніорській категорії спочатку півфінальний раунд, а у вирішальному заїзді за 1-6 місця залишила позаду себе чимало сильних конкуренток і в підсумку посіла друге місце. Перемогу здобула російська велосипедистка Аліна Лисенко, бронзова медаль дісталася Ріанні Едмандс із Великобританії.

Це вже друга нагорода збірної України на нинішньому Євро. Раніше бронзову медаль у молодіжній категорії (U-23) здобула Вікторія Ярошенко з Луганської області, яка посіла третє місце в гонці за очками.

Нагадаємо, у Алли Білецької у колекції тепер три медалі з чемпіонатів Європи серед юніорок. У минулому році на чемпіонаті Євро-2020 в Італії вихованка ХДВУФК №1 завоювала "срібло" у гіті на 500 метрів і "бронзу" у кейрині.