Харківська спортсменка завоювала «срібло» в Італії

05 вересня 2018 09:24

Харківська легкоатлетка Катерина Табашник завоювала срібну медаль в секторі стрибків у висоту міжнародного турніру, який 2 вересня відбувся в Падуї.

Катерина з третьої спроби подолала 1.95 м. Такий же результат показала Марії Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, але зробила це з першої спроби і посіла перше місце. Бронзовим призером в секторі для стрибків серед жінок стала киянка Юлія Левченко (1.93 м).

Ще одна харків'янка Марина Килипко на цьому турнірі посіла четверте місце в жіночих стрибках з жердиною. З результатом 4.40 м вона поступилася бронзовій призерці змагань Робейліс Пейнадо з Венесуели лише за кількістю спроб.

В цілому на цьому турнірі українські легкоатлети завоювали дві золоті, срібну та бронзову медалі.