Харківська плавчиня виграла шість медалей чемпіонату України

15 березня 2020 10:29

Харків’янка Карина Снітко була першою на особистих дистанціях 200 метрів комплексним плаванням і 400 — вільним стилем. Також учениця професійного ліцею спортивного профілю виграла «золото» в складі жіночої естафетної команди 4 по 100 м.

Срібним призером вихованка Олени Чайки стала на дистанціях 100 і 200 м кролем, а також — у складі жіночої естафети 4 по 200.

Переможцями чемпіонату від Харківської області також стали Тетяна Євмінова (400 «комплексом» і естафета разом з Снітко, Мариною Колесниковою і Марією Гурейковою) і Максим Голубничий (400 м «комплексом»).

Були першими на своїх дистанціях й елітні українські плавці, які взяли участь в чемпіонаті. Дніпровець Андрій Говоров переміг на 50 м батерфляєм, Михайло Романчук з Рівного виграв дистанції 200, 400, 800 і 1500 м вільним стилем, киянка Дарина Зевіна була першою в коронних запливах на спині на 100 і 200 м, а також — на «двохсотці» вільним стилем.