Харківська параспортсменка - віце-чемпіонка світової першості з біатлону

16 cічня 2022 10:33

Українські спортсменки, які виступають у класі стоячи, посіли весь п′єдестал пошани.

Паралімпійський чемпіонат світу із зимових видів спорту триває у норвезькому Ліллегаммері. Національна паралімпійська збірна команда України, у складі якої виступає і харківська спортсменка Людмила Ляшенко, 15 січня виборола 7 медалей у біатлоні (спринт).

Справжнім тріумфом дня став український подіум у виконанні спортсменок у класі стоячи. Олександра Кононова (Київська обл.) здобула золоту нагороду, Людмила Ляшенко (Харківська обл.) – срібну, Юлія Батенкова-Бауман (Волинська/Київська обл.) – бронзову.

У класі стоячи у чоловіків Григорій Вовчинський (Вінницька обл.) посів третє місце. У класі сидячі у Василя Кравчука (Львівська обл.) – "срібло", а у Тараса Радя – "бронза" (Тернопільська обл.).

Також бронзову медаль завоював повністю незрячий спортсмен Олександра Казіка (Вінницька обл.).

Загалом за два змагальні дні у доробку українських паралімпійців 8 нагород – 1 золота, 2 срібні та 5 бронзових медалей.