Харківська одинадцятикласниця - призерка двох рейтингових міжнародних гонок

02 березня 2021 10:14

У турецькій Аланії відбулися дві рейтингові міжнародні гонки по МТБ в олімпійській дисципліні крос-кантрі. Харківська велосипедистка Марія Сухопалова в юніорській категорії зуміла оформити медальний дубль.

Одинадцятикласниця Харківського профільного коледжу спорту стала бронзовою призеркою гонки першої категорії "Velo Alanya MTB Cup". На фініші підопічна ЗТУ Сергія Трофімова пропустила вперед двох суперниць із Чехії. Переможниці заїзду Анет Новотни Марія поступилася трохи більше ніж трьома хвилинами, від "срібної" Кароліни Бедрніковой відстала на 1 хвилину і 8 секунд. "Бронза" принесла харків'янці 16 рейтингових очок.

Серед еліти ще одна харківська велосипедистка Ірина Попова посіла восьме місце і заробила 14 залікових балів, в чоловічому крос-кантрі Олександр Коняєв розташувався на 36-й підсумковій позиції.

Серед юніорів "золото" української збірної приніс Олександр Гудима з Рівного.

Там же, в Аланії, відбулася ще одна гонка першої категорії. І знову в юніорській категорії в "призи" заїхала Марія Сухопалова. На цей раз вона посіла друге місце, яке додало спортсменці 18 рейтінових очок. Перемогла знову Анет Новатни, третім призером стала угорська юніорка Віраг Гергелі.

В елітній групі харків'яни Ірина Попова і Олександр Коняєв посіли відповідно 10 (+ 10 рейтингових очок) і 17 місця.

Серед юніорів рівних знову не було Олександру Гудимі.

Відзначимо, що в активі Марії Сухопаловой вже чотири міжнародних п'єдесталу нового сезону: в середині лютого харків'янка виграла гонку другої категорії і здобула "срібло" на гонці першої категорії по крос-кантрі.