Харківська легкоатлетка перемогла на «Різдвяних стартах»

11 cічня 2021 16:21

XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти» відбулися в Києві. Участь в турнірі брали понад 200 легкоатлетів з 22 регіонів країни.

У стрибках у довжину серед жінок перемогла харківська спортсменка Ганна Луньова, яка стрибнула на 6.05 м. Вона перевершила свою найближчу суперницю з Полтавської області на 18 см.

У стрибках у довжину серед чоловіків харківський легкоатлет Ярослав Ісаченков показав другий результат (7.32 м). Перемогу в цьому виді отримав Сергій Никифоров з Київської області, який стрибнув на 7.92 м.

Ще одна харківська легкоатлетка Лілія Клінцова зупинилася в десяти сантиметрах від медалі в стрибках у висоту, зайнявши четверте місце з результатом 1.83 м.

Це вже 26-е «Різдвяні старти» атлетів. Зазвичай в змаганнях брало участь близько 700 спортсменів з усієї країни. В цьому році, через пандемію, змагалося понад 200. Старти проводили з дотриманням безпеки, а напередодні всім спортсменам зробили тести на COVID-19.

За словами атлетів, для них головне не перемога, а відчуття атмосфери змагання, адже попереду у спортсменів Чемпіонат України, Чемпіонат Європи та Олімпада в Токіо.