Харків’янки здобули золоті медалі чемпіонату України з боксу

15 лютого 2018 11:05

Змагання відбулись у місті Рівне. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат зібрав понад 300 учасниць з усіх областей країни. Харківщина була представлена 21-єю спортсменкою, які спільними зусиллями завоювали 3 золоті, 4 срібні та 7 бронзових медалей.

В елітній категорії серед жінок у вазі до 60кг чергову перемогу здобула багаторазова чемпіонка України Юлія Циплакова. У фіналі харків’янка перемогла Ганну Охрей з Донецької області.

Серед молоді свою перевагу над суперницями в ваговій категорії до 48кг довела Олена Іванісова. Вона успішно дійшла до фіналу, де перемогла Інну Семякіну з Дніпропетровської області.

Ще одну золоту медаль харків’янки здобули в наймолодшій віковій групі – в змаганнях серед дівчат. У вазі до 40кг Олександра Манько у фіналі перемогла суперницю з Чернігівської області Олександру Нечипоренко.

Срібні медалі чемпіонату завоювали: Світлана Василевська (жінки, вагова категорія - до 48кг), Олена Глущенко (молодь, вагова категорія - до 69кг), Поліна Міщенко (дівчата, вагова категорія - до 37кг) та Аліна Маляр (дівчата, вагова категорія - до 52кг).

Бронзовими призерками стали: Олена Гурьєва (жінки, вагова категорія - до 48кг), Марина Колеснікова (жінки, вагова категорія - до 54кг), Тетяна Риженкова (жінки, вагова категорія - до 75кг), Карина Коритник (молодь, вагова категорія - до 64кг), Валерія Власенко (юніорки, вагова категорія - до 48кг), Даніела Бурлаку (юніорки, вагова категорія - до 60кг), Емілія Михайлюк (дівчата, вагова категорія - до 38.5кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Перше було за київськими спортсменками. Друге посіла збірна Івано-Франківської області, а третє було в команди Хмельницької області.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі