Харків'янки здобули історичну медаль на ЧЄ з настільного тенісу

29 червня 2021 11:17

Тетяна Біленко та Ганна Гапонова виграли "бронзу" турніру, який пройшов у Варшаві.

На шляху до виходу в півфінал харківський дует здолав словенок Ану Тофант та Катаріну Стражар (3:0), француженок Паолін Шасселен та Прітіку Пава (3:1), а також представниць Португалії Фу Ю та Шао Цзені (3:0).

За вихід у фінал Біленко та Гапонова змагалися з німкенями Ніною Міттельхам та Сабін Вінтер. Однак здолати їх не змогли - програли з рахунком 1:3.

Попри це, український дует здобув історичну "бронзу" на чемпіонаті Європи. Уперше в історії жіноча збірна України виграла медаль у парному турнірі. До Євро в Варшаві це вдавалося лише чоловікам - Коу Лей та Євген Прищепа виграли "бронзу" в 2010-му.

Для Анни Гапонової та Тетяни Біленко це вже друга бронзова медаль чемпіонатів Європи. В 2015 році вони здобули "бронзу" командного Євро.

Нагадаємо, що Анна Гапонова кваліфікувалась на участь в Олімпійських іграх в Токіо.