Харків’янки здобули золоті медалі Всеукраїнського турніру з боротьби

20 жовтня 2016 14:56

14 та 15 жовтня 2016 року в Хмельницькому відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Володимира Стадника, золотими медалями якого відзначилися Юлія Ткач та Анастасія Шустова.

Участь в змаганнях приймали 60 спортсменок з десяти областей України, а також гості з Білорусії, Молдови, Литви та Азербайджану. Харківщину представляли три спортсменки.

Високий результат показала Юлія Ткач, ставши переможницею змагань в ваговій категорії до 63кг. У фіналі Юлія здолала Світлану Рижикову зі Львова.

Золото у вазі до 75кг було на рахунку харків’янки Анастасії Шустовой, яка впевнено перемогла своїх двох суперниць Тетяну Яковець з Рівненської області та Ірину Пасічник з Херсонської області.

Ще одна харківська спортсменка Катерина Шакалова зупинилася в кроці від медалі в категорії до 69кг. В чвертьфіналі вона поступилася майбутній переможниці – Аллі Белінській з Хмельницької області, а в бронзовому фіналі Дарині Туровчук зі Львівської області.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі