Харків’янка завоювала другу медаль на чемпіонаті Європи з велотреку

14 жовтня 2020 12:24

В італійському містечку Фйоренцуола-д’Арда завершився чемпіонат Європи з велогонок на треку серед юніорів та молоді.

Напередодні представниця харківського «Динамо» і професійного коледжу спорту Алла Білецька стала третьою в юніорському кейрині (розгін за мотоциклом). В останній день чемпіонату підопічна Сергія Теліцина і Сергія Трофімова змагалася в гіті на 500 метрів з місця (індивідуальні перегони на час).

Відкритий трек з бетонним полотном у Фйоренцуолі має довжину кола 398 м, а перегонниці їхали півтора кільця (так зручніше суддям), тобто фактично — 600 м. Харків’янка здолала дистанцію за 42 секунд і 658 сотих, програвши третину секунди тільки переможниці, бельгійці Маріт Вахоув. Таким чином харківська спринтерка до бронзової медалі юніорського чемпіонату Європи додала срібну.

У кейрині серед «андерів» (так у велоспорті називають молодіжну вікову категорію) харків’янин Владислав Денисенко кваліфікувався у фінал і посів п’яте місце.