Харків'янин завоював третє місце в Кубку Європи з бадмінтону

07 квітня 2015 14:57

Валерій Атращенков - призер етапу Кубка Європи з бадмінтону в Фінляндії
Харків'янин Валерій Атращенков завоював третє місце в чоловічій одиночній категорії на етапі Кубка Європи з бадмінтону рівня International Challenge з призовим фондом 15 тис. Дол., Який проходив з 2 по 5 квітня в місті Вантаа (Фінляндія).
На шляху до п'єдесталу пошани Валерій Атращенков (136-й у світовому рейтингу) в 1/16 фіналу обіграв третього сіяного на турнірі чемпіона Іспанії Пабло Абіа (60-й): 21-17, 21-18. В 1/8 фіналу харків'янин без праці розправився зі шведом Якобом Нільсоном (231-й): 21-13, 21-18. Суперником Валерія по чвертьфіналу став 83-й номер світового рейтингу Індра Багус Аде Чандра з Італії, в першій партії сильнішим був українець 21-18, у другій італієць взяв реванш 21-14, у вирішальній партії за рахунку 7-2 на свою користь італієць знявся зі змагань через травму, відкривши Валерію дорогу в наступне коло змагань.
У півфіналі Атращенкова чекав старий знайомий росіянин другий сіяний Володимир Мальков (59-й). Перш суперники зустрічалися дев'ять разів, по матчах рахунок був 5-4 на користь росіянина, при цьому останню зустріч у кінці лютого на Кубку світу в Німеччині виграв українець. Атращенков дуже впевнено виграв першу партію, жодного разу не дозволивши суперникові навіть зрівняти рахунок: 21-12, у другій партії боровся до рахунку 11-11, після чого віддав ініціативу в руки суперника і програв 13-21. Вирішальна партія пройшла за домінування Малькова і закінчилася його перемогою 21-7. Таким чином, Валерій Атращенков посів третє місце на турнірі-челленджері.
Всі результати змагань дивіться тут
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Чернецької за тел .: (057) 781-80-18 або електронною поштою: t.chernetska@badmintonkharkiv.org.ua