Харків'янин завоював "бронзу" ЧЄ з боксу

30 травня 2022 14:19

Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків проходить у вірменському Єревані. Чотири українські боксери виграли бронзові нагороди. Серед них і харків'янин Юрій Шестак (БК ХТЗ).

Українці були представлені у чотирьох півфіналах чемпіонату, але в усіх програли, забезпечивши собі бронзові медалі.

Призерами континентальної першості стали:

• Дмитро Замотаєв (до 51 кг)
  • Юрій Шестак (до 60 кг)
  • Юрій Захареєв (до 71 кг)
  • Іван Сапун (до 80 кг)

У складі збірної України на ЧЄ виступали четверо харків'ян. Сергій Горсков (до 86 кг) поступився своєму супернику на старті турніру. Ярослав Харциз (до 63 кг) та Роберт Мартон (до 92 кг) дійшли до 1/4 фіналу.

Зазначимо, що вперше за сім років жоден із українських боксерів не вийшов у фінал континентальної першості. Минулого ЧЄ, який проходив у рамках Європейських ігор-2019 у Мінську, Україна здобула чотири медалі: два "золота" та по одній срібній та бронзовій нагороді.

19 серпня 2022
Бокс. Уродженець Харкова Черкашин дебютує в США
18 серпня 2022
Килипко: "Мої рідні у Харкові, я теж хочу додому"