Харків'янин виграв етап Кубка України з велотріалу

25 травня 2021 10:27

Перший етап Кубка України з велотріалу (екстремальний вид спорту, одна з дисциплін маунтинбайку) відбувся на базі харківського міського Велоцентру. За його нагороди боролися 28 учасників ыз 14 міст.

Переможці та призери визначалися за підсумками кваліфікації та фіналу в трьох категоріях. Харків'яни здобули 1 золоту та 2 бронзові медалі.

Очікувану перемогу в елітній категорії здобув чинний чемпіон і володар Кубка України у цій неолімпійській дисципліні велоспорту Владислав Черниш. Він набрав 340 очок. Олександр Мартищенко (170 очок) став третім. "Срібного" Костянтина Цимбала з Миколаєва харків'янин поступився всього 10 балами.

Ще одну бронзову нагороду в категорії любителів завоював Кирило Прошин (90 очок). Від пропустив вперед Костянтина Гаркавенка із Запоріжжя (250 очок) і Артура Горшаріка з Ірпеня (110 очок).

Другий етап Кубка України з велотріалу відбудеться в 19 червня у Запоріжжі.