Харків’янин виграв чемпіонат України з гольфу

17 липня 2020 17:04

На домашньому полі Іван Маловічко утримував перевагу всі три дні змагань

Відкритий аматорський чемпіонат України з гольфу проводився у форматі «гри на удар». Учасники тричі проходили поле з 18-ти лунок, пар якого (розрахункова кількість ударів для проходження) становить 72. Переможцем стає гравець з найменшою кількістю ударів за три раунди.

Харків’янин Іван Маловічко завершив триденний турнір з результатом 216 ударів, що дорівнює пару поля. На 12 ударів більше зробив срібний призер, 13-річний киянин Михайло Голод. Ще один представник Харкова, Федір Каргаполов, посів третє місце — 241 удар.

Тижнем раніше в Козині Київської області жіноча збірна харківського клубу виграла командний чемпіонат країни з гольфу серед любителів. Маловичко і Каргаполов стали срібними призерами в складі чоловічої харківської збірної.