Харків'янин встановив світовий рекорд у пауерліфтингу

27 липня 2017 09:08

Чемпіоном Х Всесвітніх ігор у пауерліфтингу у важкій категорії став харків'янин Сергій Білий.

Його сума в триборстві склала 1080 кг, що є новим рекордом світу.

Нагадаємо, Всесвітні ігри проходять з 20 до 30 липня в польському місті Вроцлаві. До складу збірної України увійшли вісім харківських спортсменів.

З початку ігор харків'яни завоювали три медалі. Першим призером стала Катерина Дєлова, яка взяла «бронзу» в підводному плаванні в дисципліні «пірнання» на 50 м. Срібну медаль у синхронних стрибках на батуті серед чоловіків виграв Дмитро Бєдєвкін у парі з Миколою Просторовим із Херсона.

Всесвітні ігри - це мультиспортивні змагання, де представлені неолімпійські види спорту. Як і Олімпіада, вони проходять раз на чотири роки. За 25 років проведення Всесвітніх ігор кількість видів спорту в них збільшилася вдвічі. Цього року в програму змагань входять 27 основних видів спорту та ще чотири - показових. Загалом, спортсмени змагаються приблизно в 180 дисциплінах.