Харків'янин здобув "срібло" юніорського чемпіонату України з біатлону

03 лютого 2021 14:08

У Тисовці (Львівська область) на юніорському чемпіонаті країни з біатлону відбулися дві індивідуальні гонки та диночна змішана естафета.

Серед юніорів відзначився харків'янин Степан Кінаш (на фото зліва), який посів друге місце. З чотирма промахами на чотирьох вогневих рубежах він поступився лише 25.3 секунди переможцеві Арсенію Бочку з Чернігівської області, у того було три неточних постріли. Третє місце посів сумчанин Роман Боровик.

Що ж до юніорок, то тут харків'янка Любов Кіп'яченкова зупинилася за крок від п'єдесталу пошани, посівши 4 місце. На рахунку дівчини 5 промахів. У призерів кількість неточних пострілів значно менша.

Індивідуальна гонка. юніорки
1. Олександра Меркушина (Закарпатская область) - (0+0+2+0) - 43.12.8
2. Ганна Скрипко (Чернігівська область) - (1+0+0+0) + 3.00.0
3. Аліна Велігорська (Чернігівська область) - (0+1+0+0) + 4.01.1
4. Любов Кіп'яченкова (Харківська область) - (0+1+1+3) + 4.44.0

Ще одна харків'янка Анастасія Тропець посіла 23 місце в турнірній таблиці.

Одиночна ж змішана естафета склалася не найліпшим чином у харківських біатлоністів з самого початку. Дует Любов Кіп'яченкова - Степан Кінаш здійснювали занадто багато промахів. Як наслідок, їм довелося брати 17 додаткових патронів і пробігти ще 6 штрафних кіл. Що стосується швидкості проходження дистанції, то вона виявилася досить високою, що дозволило Кіп'яченковій і Кінашу фінішувати четвертими. До третього місця їм не вистачило всього 12.4 секунди.