Харків'яни завоювали «золото» і «бронзу» на етапі Кубка Європи з бадмінтону в Словенії

12 травня 2015 13:00

Харків'янин Дмитро Завадський став переможцем, а Артем Почтарьов завоював третє місце в чоловічій одиночній категорії на етапі Кубка Європи з бадмінтону рівня International Series з призовим фондом 5 тис. дол., який проходив з 7 по 10 травня в місті Медводе (Словенія).

На шляху до перемоги Дмитро Завадський (76-й у світовому рейтингу), сіяний другим, отримав перемогу над голландцем Ястіном Тіувеном (368-й) в 1/16 фіналу: 21-19, 21-17, обіграв словенця Іцтока Утрозу (124- й) в 1/8 фіналу: 21-12, 21-16, француза Лукаса клеб (99-й) у чвертьфіналі: 21-11, 21-19, литовця Кестутіса Навікас (73-й): 22-24, 21- 19, 21-16 у півфіналі. Суперником Дмитра по фіналу став 21-річний фінський спортсмен Калле Колйонен (196-й). Завадський програв першу партію 12-21, після чого виграв другу 21-19. Протягом третьої партії Дмитро вів у рахунку, але під кінець зустрічі дозволив супернику зрівняти рахунок 19-19, потім 20-20. Доля матчу вирішувалася на тай-брейку, який завершився на користь українця 22-20. Дмитро став переможцем першого турніру нового олімпійського циклу.

Віце-чемпіон України Артем Почтарьов (93-й) в 1/16 фіналу переміг фінського спортсмена Генрі Аарнио (201-й): 21-17, 17-21, 21-16, легко розправився з англійцем Семом Парсонсом (193-ю) в 1/8 фіналу: 21-11, 21-15. Суперником Артема по чвертьфіналу став перший сіяний швед Хенрі Хурскайнен (67-й). Почтарьов виграв першу партію 21-10, у другій вів 15-7, коли суперник знявся зі змагань через травми. У півфіналі Артем зустрічався з фіном Калле Колйонен (196-й), без зусиль виграв першу партію 21-10, програв на тай-брейку другого 20-22, після чого упустив ініціативу і перемогу в матчі 14-21, завоювавши третє місце на турнірі.

Всі результати змагань дивіться тут.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Чернецької за тел.: (057) 781-80-18 або електронною поштою: t.chernetska@badmintonkharkiv.org.ua