Харків'яни завоювали шість медалей на чемпіонаті України з бадмінтону

02 липня 2015 19:06

Харківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з бадмінтону серед дівчат та юнаків 2000 р.н., який пройшов у Дніпропетровську.

Як повідомили у Федерації бадмінтону Харківської області, у турнірі взяли участь 84 спортсмени з дев'яти областей країни. Харківську область представляли 16 спортсменів.

У жіночій одиночній категорії харків'янка Дар'я Галіцина завоювала чемпіонське звання, а Анастасія Прозорова стала бронзовим призером. Чемпіонками у жіночій парній категорії стали харків'янки Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова, а Дарина Галіцина в парі з Єлизаветою Шаповаловою з Дніпропетровська посіла третє місце.

Харків'янин Іван Мединський завоював бронзову медаль в чоловічій одиночній категорії та срібну - в парній категорії разом з Кирилом Щуром.