Харків’яни вибороли п’ять нагород юніорського чемпіонату України з боксу

02 листопада 2017 09:11

Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, змагання відбулись в Одесі.

Участь у чемпіонаті взяв 301 спортсмен, а за його підсумками на рахунку боксерів Харківщини були 3 срібні та 2 бронзові медалі.

У ваговій категорії до 63кг срібним призером став Ілля Тогобицький. Він успішно дійшов до фіналу, але в поєдинку за «золото» поступився одноголосим рішенням суддів 0:5 одеситу Юрію Захареєву.

У ваговій категорії до 66кг віце-чемпіоном України став Микита Горбатенко. У фінальній сутичці він з рахунком 0:5 поступися киянину Євгену Лупенку.

Ще одну срібну медаль харківські боксери здобули у вазі до 75кг. Її володарем став Матвій Ражба, який у фіналі поступився 0:5 Олександру Тарасову з Полтавської області.

Бронзовими призерами чемпіонату стали Дені Давтян (вагова - до 44.5кг) та Володимир Швирло (вагова категорія - до 52кг).

02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі