Харків'яни здобули нагороди надпрестижного боксерського турніру в Угорщині

14 лютого 2022 11:53

Завершився турнір Bocskai Memorial Tournament, що відбувся в угорському Дебрецені. Кожен із харківських боксерів завоював по медалі.

Чемпіонами турніру стали українці Ярослав Маринчук (50 кг), Олександр Меленюк (63,5 кг), Юрій Захареєв (71 кг), Аркадій Карцан (92 кг).

"Срібло" завоювали Андрій Ісаков (86 кг), Євген Павловський (92 кг) та харків'янин Богдан Толмачов (80 кг), який, на жаль, не зміг боксувати у фіналі через одержану травму в 1/4 турніру.

Бронзові медалі в активі Едуарда Трофименка (57 кг), Дмитра Кулі (75 кг) харків'ян Руслана Цикала (57 кг) та Матвія Ражби (80 кг).

Загалом Україну на змаганнях представляли 14 спортсменів.

Довідка. Міжнародний турнір "Bocskai Memorial Tournament" в угорському Дебрецені є другим найстарішим турніром в Європі та вважається одним із найпрестижніших стартів континенту.

26 червня 2022
Литовченко – тричі чемпіонка міжнародного турніру з паралімпійського настільного тенісу