Харків’яни посіли друге командне місце на І Чемпіонаті України з кікбоксингу серед дорослих

25 листопада 2017 11:22

У змаганнях, які відбулись у Києві, взяли участь 250 спортсменів з 15 регіонів України.

Збірну команду Харківської області було представлено 22 вихованцями відомих харківських спортивних шкіл: КЗ «КДЮСШ «ХТЗ» ХОР», ДЮСШ «ХЗТД», КЗ «КДЮСШ №13», КЗ «КДЮСШ №5», СК «Йод» СК «Армада».

У загальнокомандному заліку харків’яни посіли друге командне місце. На першому місці – збірна команда Київської області, третє місце дісталося Чернігівській області.

За підсумками чемпіонату три харківських спортсмени виконали норматив Майстра спорту України з кікбоксингу ІСКА: Андрій Дуднік (Ізюмська ДЮСШ «Освіта»), Богдан  Воронко (СК «Булат» з міста Кегичівка Харківської області), Олексій Пасюга (СК «Йод»).

За підсумками виступу на всеукраїнських та міжнародних змаганнях у 2017 році 12 харків’ян увійшли до складу національної збірної з кікбоксингу ІСКА.

04 лютого 2019
Юні легкоатлети з медалями повернулися з Сум
04 грудня 2018
На чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків харків’яни вибороли 7 нагород