07 червня 2021 08:32
Спортсмени з харківського бігового клубу KIT переможно виступили на змаганнях із триатлону Dnipro triathlon fest, які 5 червня відбувалися у Дніпрі.
KITи (всього 35 спортсменів) захищали честь Харкова на двох дистанціях: спринті і "олімпійській".
В "спринті" (плавання на 750 м, велогонка 20 км, біг 5 км) в абсолюті серед дівчат переможницею стала Тетяна Вернигор (1:11:31).
Результати чоловіків:
- Павло Пребейніс 1:06:15.
- Сергій Нетяга 1:08:58.
- Єгор Рубанський 1:09:16.
- Євген Грицьків 1:10:42.
- Іван Бунєєв 1:11:06.
- Олександр Китаєв 1:12:26.
- Станіслав Ждан 1:12:27.
- Ігор Боцман 1:12:30.
- Костянтин Бєльський 1:20:25.
- Сергій Галуненко 1:34:30.
Змагання не пропустила й естафетна команда "Три катлетки". Катерина Урбатіс, Люся Гіль, Олена Пономарьова фінішували з часом 1:13:27.
Ще одна дівоча команда з Харкова Threesome (Тетяна Швидка, Вікторія Золотухіна, Надія Волошина) також дебютували в естафетній гонці з часом 1:44:49.
На олімпійській дистанції (плавання на 1500 м, велогонка 40 км, біг 10 км) першим в абсолюті став Станіслав Галуненко (1:59:26).
У десятку найсильніших також увійшли Богдан Половинко 2:08:09 (6 місце в абсолюті і 2 в категорії) і Володимир Сорокобатько 2:10:28 (9 місце в абсолюті і 1 в категорії).
Резузультати KITов, що не увійшли до ТОП-10:
- Дмитро Крейнер 2:13:27.
- Дмитро Гризодуб 2:15:27.
- Євген Борисенко 2:16:02.
- Віктор Діденко 2:16:15 (2 місце в категорії).
- Павло Рахман 2:18:25.
- Віктор Сокол 2:19:16.
- Олександр Кондуфоров 2:19:45.
- Михайло Швед 2:20:45.
- Назарій Медуха 2:28:30.
- Сангарш Тхапа 2:30:40.
- Микола Баженов 2:45:11.
- Віталій Крохмальний 3:02:46.
- Ігор Пастух 3:24:17 (1 місце в категорії).
"За красивий триатлон" на олімпійській дистанції відповідали KIT Girls:
- Анастасія Карпінська 2:26:34 (1 місце в категорії).
- Юлія Мележик 2:36:39 (2 місце в категорії).
- Ірина Біленька 2:54:03 (1 місце в категорії).
На дистанції "олімпійка" спортсмени-"хамелеони" показали такі результати:
- Вадим Коваленко - 01:59:50 (2 місце в абсолюті, 1 місце у віковій категорії).
- Антон Резніков - 2:24:11.
- Роман Гіршфельд - 2:25:01.
- Руслан Свашенко - 02:32:43.
- Дмитро Гармаш - 2:55:42.
- Дмитро Григор‘єв - 1:08:54.
- Євген Чубенко - 1:10:34.
- Максим Бабич - 1:12:46 (3 місце у віковій категорії).
- Дмитро Дегтярьов - 1:13:44.
- Артем Трішкін - 1:17:32.
- Володимир Павліченко - 1:23:46.
- Сергій Семикоп - 1:26:16.
- Дмитро Семененко - 1:32:09.
Новини в тему
16 cічня 2024
28 листопада 2023
18 листопада 2023
24 жовтня 2023
17 липня 2023
29 березня 2023
06 березня 2023
10 cічня 2023
12 жовтня 2022
11 жовтня 2022