Харків'яни виграли всеукраїнські змагання з триатлону

07 червня 2021 08:32

Спортсмени з харківського бігового клубу KIT переможно виступили на змаганнях із триатлону Dnipro triathlon fest, які 5 червня відбувалися у Дніпрі.

KITи (всього 35 спортсменів) захищали честь Харкова на двох дистанціях: спринті і "олімпійській".

В "спринті" (плавання на 750 м, велогонка 20 км, біг 5 км) в абсолюті серед дівчат переможницею стала Тетяна Вернигор (1:11:31).

Результати чоловіків:

  • Павло Пребейніс 1:06:15.
  • Сергій Нетяга 1:08:58.
  • Єгор Рубанський 1:09:16.
  • Євген Грицьків 1:10:42.
  • Іван Бунєєв 1:11:06.
  • Олександр Китаєв 1:12:26.
  • Станіслав Ждан 1:12:27.
  • Ігор Боцман 1:12:30.
  • Костянтин Бєльський 1:20:25.
  • Сергій Галуненко 1:34:30.

Змагання не пропустила й естафетна команда "Три катлетки". Катерина Урбатіс, Люся Гіль, Олена Пономарьова фінішували з часом 1:13:27.

Ще одна дівоча команда з Харкова Threesome (Тетяна Швидка, Вікторія Золотухіна, Надія Волошина) також дебютували в естафетній гонці з часом 1:44:49.

На олімпійській дистанції (плавання на 1500 м, велогонка 40 км, біг 10 км) першим в абсолюті став Станіслав Галуненко (1:59:26).

У десятку найсильніших також увійшли Богдан Половинко 2:08:09 (6 місце в абсолюті і 2 в категорії) і Володимир Сорокобатько 2:10:28 (9 місце в абсолюті і 1 в категорії).

Резузультати KITов, що не увійшли до ТОП-10:

  • Дмитро Крейнер 2:13:27.
  • Дмитро Гризодуб 2:15:27.
  • Євген Борисенко 2:16:02.
  • Віктор Діденко 2:16:15 (2 місце в категорії).
  • Павло Рахман 2:18:25.
  • Віктор Сокол 2:19:16.
  • Олександр Кондуфоров 2:19:45.
  • Михайло Швед 2:20:45.
  • Назарій Медуха 2:28:30.
  • Сангарш Тхапа 2:30:40.
  • Микола Баженов 2:45:11.
  • Віталій Крохмальний 3:02:46.
  • Ігор Пастух 3:24:17 (1 місце в категорії).

"За красивий триатлон" на олімпійській дистанції відповідали KIT Girls:

  • Анастасія Карпінська 2:26:34 (1 місце в категорії).
  • Юлія Мележик 2:36:39 (2 місце в категорії).
  • Ірина Біленька 2:54:03 (1 місце в категорії).
На дистанції "олімпійка" спортсмени-"хамелеони" показали такі результати:
  • Вадим Коваленко - 01:59:50 (2 місце в абсолюті, 1 місце у віковій категорії).
  • Антон Резніков - 2:24:11.
  • Роман Гіршфельд - 2:25:01.
  • Руслан Свашенко - 02:32:43.
  • Дмитро Гармаш - 2:55:42.
На дистанції спрінт:
  • Дмитро Григор‘єв - 1:08:54.
  • Євген Чубенко - 1:10:34.
  • Максим Бабич - 1:12:46 (3 місце у віковій категорії).
  • Дмитро Дегтярьов - 1:13:44.
  • Артем Трішкін - 1:17:32.
  • Володимир Павліченко - 1:23:46.
  • Сергій Семикоп - 1:26:16.
  • Дмитро Семененко - 1:32:09.



Новини в тему

20 вересня 2022
Велосипедистки з Харкова здобули три нагороди на міжнародних змаганнях у Німеччині
12 вересня 2022
Харків’янин з рекордом виграв ультратриатлон, зібравши при цьому гроші для військових медиків
17 липня 2022
Харків’янин подолав повну дистанцію Ironman з благодійною метою
06 липня 2022
Харків’янин Вадим Коваленко збирається подолати повну дистанцію Ironman з благодійною метою
16 лютого 2022
Перехода не допоміг. Українці не пройшли у фінали командного спринту у лижних перегонах
08 лютого 2022
Лижні гонки. Перехода не пройшов кваліфікацію у спринті
03 лютого 2022
Абрамова фінішувала у топ-30 спринту на етапі Кубка IBU
01 лютого 2022
Людмила Ляшенко здобула естафетне "золото" Кубку світу з біатлону
17 cічня 2022
Ляшенко стала чемпіонкою світу з біатлону на середній дистанції
16 cічня 2022
Харківська параспортсменка - віце-чемпіонка світової першості з біатлону
Інформаційні платформи