Харків'яни в числі кращих на чемпіонатах України 2017 року з біатлону

05 cіченя 2018 10:08

У Львівській області в кінці 2017 року відбулися 2 чемпіонату України з біатлону. З 18 по 23 грудня в м Сколе змагалися юніори, а з 25 грудня в с. Яворів в боротьбу за медалі чемпіонату України вступили юнаки та дівчата. За підсумками змагань на рахунку представників Харківського «Динамо» 4 золоті та 4 срібні нагороди.

Дворазовими чемпіонами України стали Кіпяченкова Любов і Кінаш Степан.

Любов в змаганнях дівчат виграла індивідуальну гонку і мас-старт, а в змаганнях серед юнаків Степан був найкращим в індивідуальній гонці та змішаній естафеті.

Срібні медалі чемпіонат України завоювали юніори - Пономаренко Олександр і Коваленко Оксана. Олександр став другим в мас-старті, спринті та гонці переслідування. У свою чергу Оксана стала срібним призером чемпіонату України в мас-старті.

13 жовтня 2018
Юні дзюдоїсти повернулися до Харкова з медалями
12 вересня 2018
Харківські боксери успішно виступили на чемпіонаті України
16 липня 2018
Харків'яни успішно виступили на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики
17 березня 2018
Харківський легкоатлет переміг на чемпіонаті України зі спортивної ходьби
20 лютого 2018
Харківські батутистки успішно виступили на чемпіонаті України
17 лютого 2018
Харків'яни успішно виступили в чемпіонатах України серед дорослих та молоді в приміщенні з легкої атлетики
15 лютого 2018
Харків’янки здобули золоті медалі чемпіонату України з боксу
09 лютого 2018
Харківські біатлоністки перемогли на чемпіонаті України
30 cіченя 2018
На командних чемпіонатах України збірна Харківської області посіла призові місця