Харків'яни в числі кращих на чемпіонатах України 2017 року з біатлону

05 cіченя 2018 10:08

У Львівській області в кінці 2017 року відбулися 2 чемпіонату України з біатлону. З 18 по 23 грудня в м Сколе змагалися юніори, а з 25 грудня в с. Яворів в боротьбу за медалі чемпіонату України вступили юнаки та дівчата. За підсумками змагань на рахунку представників Харківського «Динамо» 4 золоті та 4 срібні нагороди.

Дворазовими чемпіонами України стали Кіпяченкова Любов і Кінаш Степан.

Любов в змаганнях дівчат виграла індивідуальну гонку і мас-старт, а в змаганнях серед юнаків Степан був найкращим в індивідуальній гонці та змішаній естафеті.

Срібні медалі чемпіонат України завоювали юніори - Пономаренко Олександр і Коваленко Оксана. Олександр став другим в мас-старті, спринті та гонці переслідування. У свою чергу Оксана стала срібним призером чемпіонату України в мас-старті.