Харків'яни успішно виступили на Кубку України з кікбоксингу

24 жовтня 2016 14:16

Кубок України з кікбоксингу W.Р.К.А. серед дорослих пройшов 20-23 жовтня у Харкові, на базі дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ».

Мета проведення змагань - комплектація складу збірної України для участі в міжнародних і всеукраїнських змаганнях наступного року.

У Кубку України взяли участь 320 спортсменів - збірні команди з 15 регіонів. Харків представили спортшколи «ХТЗ», «ХЗТД», №5 та 13, міська ДЮСШ, спортклуб Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та інші.

За результатами змагань харків'яни завоювали 18 золотих і 22 срібних медалі в розділах татамі- і ринг-стилів і посіли перше загальнокомандне місце. Друге місце посіла збірна команда Київської області, третє місце - збірна Донецької області.

Крім того, шість спортсменів-харків'ян за підсумками виступів в особистому заліку виконали норматив майстра спорту України з кікбоксингу W.Р.К.А.