Харків'яни успішно виступають на чемпіонаті світу з самбо серед майстрів

20 листопада 2020 10:47

Чемпіонат світу з самбо серед майстрів проходить з 19 по 22 листопада в Мінську (Білорусь). У скарбничці харків'ян вже три "золота" і "срібло".

На змаганнях розігруються медалі в наступних вікових групах: 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-65, 65-70 років і 70+. Вагові категорії спортсменів: 62, 68, 74, 82, 90, 100, 100 + кг.

Золоту медаль виборов харків'янин Віктор Савінов. На цих змаганнях він вперше дебютував серед майстрів. І тепер є володарем чемпіонського титулу у всіх вікових категоріях: починаючи від юнаків, закінчуючи майстрами.

"Золотом" відзначилися на чемпіонаті і Андрій Кирильчук з Костянтином Ананченко. Ще один харків'янин Борис Максимчук у фіналі поступився супернику і завоював "срібло".