Харків'яни тріумфально виступили на першості країни з карате JKS

27 квітня 2021 14:02

Чемпіонат України з карате JKS відбувся у Бахмуті. З 17 спортсменів харківського СК "Тайкан" 11 стали переможцями змагань.

Чемпіонами України стали: Олег Ястребов, Айман Такзима, Сергій Обухов, Наталя Шехадех, Аліна Чвалюк, Гліб Пахомов, Артур Пахомов і Віоллета Макаренко.

Також на рахунку харків'ян 4 срібних і стільки ж бронзових медалей.

"Срібло" вибороли: Наталія Жарикова, Артем Обухов, Данило Кривоспицький, Анатолій Бутенко.

"Бронза" дісталася Діані Зюлковській, Ользі Вербуватій, Лоліті Костриці й Айману Такзимі.

Також на змаганнях честь Харкова відстоювали підопічні В. Каравана та С. Мазалова. Вони поклали в скарбничку збірної міста кілька медалей різного ґатунку.

Загалом, збірна команда Харкова зайняла друге загальнокомандне місце, поступившись лише господарям турніру, які, до слова, виставили на змагання 383 спортсмена.