Харків'яни стали срібними призерами Кубка світу з акробатичного рок-н-роллу

21 жовтня 2015 15:58

Учні гімназії № 43 Московського району Харкова Максим Манжос та Олександра Шамрай завоювали срібні медалі на Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу, який відбувся в місті Філлах (Австрія).

В змаганнях, які пройшли 17 жовтня, взяли участь спортсмени з 14 країн. Україну на цьому турнірі представляла всього одна пара в категорії «юнаки» (діти до 14 років) - харківські спортсмени. Всього в цій категорії виступало 67 пар.

За підсумками змагань харків'яни завоювали срібні медалі. Переможцем стала пара з Франції, а бронзовими призерами - пара з Росії.

Зазначимо, тренуються Максим Манжос та Олександра Шамрай в спортивному клубі «Самміт» під керівництвом Владислава Прокошина та Олени Слюсар. Тепер харків'яни візьмуть участь у чемпіонаті світу, який пройде в місті Бург-ан-Бресс (Франція) 14 листопада 2015 року.

08 червня 2017
Харків'яни стали чемпіонами Європи з акробатичного рок-н-ролу
21 лютого 2017
Харків'янин Максим Хворост у складі збірної України здобув срібло Кубку світу з фехтування