Харків’яни стали призерами в пляжному волейболі

31 серпня 2020 10:20

У Чорноморську Одеської області завершився чемпіонат України у віковій категорії до 19 років

Кількість учасників у жіночій категорії змусило організаторів проводити попередню кваліфікацію.

У чоловічій сітці до повного комплекту не вистачило двох пар, тому перше коло харків’яни Михайло Меркулов та Кирило Терещенко пропускали. Потім виграли двічі за мінімальну кількість сетів, а в чвертьфіналі — поступилися.

Оскільки формат пляжного волейболу передбачає право на одну помилку, в півфінал харківська пара вийшла з «сітки лузерів». Але і там програла майбутнім переможцям з Нової Каховки і Прилук — 12:21, 10:21.

У «бронзовому» фіналі учні харківського обласного спортивного коледжу перемогли запорізький дует Дмитро Гладир — Євген Попов — 21:11 21:19.

Ще одна харківська команда, брати Станіслав та Тимофій Онуфрейчуки, зайняла на чемпіонаті п’яте місце.

Нагадаємо, раніше в Харкові відбувся турнір з волейболу пам’яті заслуженого тренера України Володимира Бомштейна. У спорткомплексі юридичної академії імені Ярослава Мудрого змагалася чотири команди.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу