Харків'яни стали чемпіонами Європи з акробатичного рок-н-ролу

08 червня 2017 10:26

Харківські спортсмени стали призерами чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу серед ювеналів і юніорів, який пройшов 3 червня в Загребі (Хорватія).

У турнірі взяли участь спортсмени з 17 країн світу. Збірна команда України гідно виступила на чемпіонаті і завоювала призові місця.

Так, чемпіонами Європи в категорії «Ювенали» стали двоє харків'ян - Дмитро Олійник та Анастасія Сошенко (вихованці СК «СЕНАТ»). Бронзову нагороду завоювали Денис Гурін і Таїсія Кириченко (СК «САМІТ»).

Максим Манжос і Олександра Шамрай посіли 6-е місце, а Олександр Цвєтков і Кіра Грохова - 8-е місце.

У категорії «Юніори» 4-е місце посіли Єгор Алейников і Анастасія Тимченко (СК «Рапід»).

30 травня 2020
Стало відомо, коли нарешті українська тенісистка Світоліна зіграє в престижному турнірі