Харків'яни - найсильніші в Україні рятувальники-поліатлоністи

14 липня 2021 08:27

Команда Національного університету цивільного захисту України стала переможницею чемпіонату ДСНС України з поліатлону. Змагання пройшли у Дніпрі.

За перемогу змагалися збірні команди регіональних управлінь та навчальних закладів ДСНС України. Спортивні перегони проходили за програмою чотириборства - стрільба з пневматичного пістолета, плавання, спринтерський біг та легкоатлетичний крос. Найкраще за всіх із завданням перемогти впорались харків'яни з Національного університету цивільного захисту України. На другому місці опинилася команда Головного управління ДСНС України у Івано-Франківській області, "бронзу" виборола команда ГУ ДСНС у місті Києві.

Серед жінок в особистому заліку перемогу отримала курсантка 3-го курсу соціально-психологічного факультету НУЦЗУ Іванна Руденко. Серед чоловіків у віковій групі 30-39 років найсильнішим став титулований спортсмен, викладач кафедри фізичної підготовки університету, Володимир Жогло. Курсант Євгеній Зеленко у своїй віковій групі - 18-29 років - посів 3 місце.

19 червня 2023
Харківські рятувальники виграли всеукраїнський турнір з поліатлону
23 травня 2023
Харківські рятувальники – абсолютні переможці чемпіонату ДСНС України з легкої атлетики