Харків’яни показали клас на столичному Кубку з триатлону

06 липня 2021 15:39

Харківські спортсмени зі спортивного клубу “Chameleon” переможно подолали олімпійську дистанцію на Dragon Capital Olympic Triathlon Kyiv Cup. Загалом участь у старті взяли більше 600 учасників.

Дистанція Dragon Capital Olympic Triathlon Kyiv Cup складалася з 1500 м плавання в Дніпрі, 40 км велоетапу та 10 км бігу вулицями Києва.

Найкращий результат у команді харків’ян показав Вадим Коваленко (2:01:53). Він посів 1 місце в абсолюті та у своїй віковій категорії. "Срібло" завоювали Ася Вавілова, Аня Питомець, Ася Коміссарова. Жіночу естафету вони подолали за 2:19:21. Чоловіки-"хамелеони" в естафеті також посіли друге місце. Сергій Невзоров, Олексій Кочін та Андрій Олійник подолали дистанцію за 1:53:38.

Чоловіча естафета:
2:11:26 - Дмитро Бардаков, Максим Бабич, Роман Денисенко.

Змішана естафета:
2:25:39 - Дмитро Дегтярьов, Олексій Гунченко, Олена Гунченко.

Заплив 1,5 км:
Едуард Ляшенко - 2 місце у віковій категорії - 27:48.
Анна Кумбатова - 34:10.

Представниця ще одного харківського спортивного клубу “Team 404” Майя Федосєєнко стала переможницею Dragon Capital Olympic Triathlon Kyiv Cup серед жінок у віковій категорії 18-29 років.

03 жовтня 2022
Харків’янин виграв ЧЄ з ММА
12 вересня 2022
Харків’янин з рекордом виграв ультратриатлон, зібравши при цьому гроші для військових медиків
17 липня 2022
Харків’янин подолав повну дистанцію Ironman з благодійною метою
06 липня 2022
Харків’янин Вадим Коваленко збирається подолати повну дистанцію Ironman з благодійною метою