Харків'яни переможно виступили на ЧУ з універсального бою

31 травня 2021 09:26

Чемпіонат України зі спортивного універсального бою серед юніорів, молоді та дорослих завершився 30 травня у Вінниці. Харків на турнірі представляли вихованці СК "ГТО" і Союзу ветеранів самбо.

В активі харків'ян два кубка за третє командне місце в розділах "Боротьба" та "Прикладний".

В особистій першості вихованці тренера Геннадія Поміляйка показали наступні результати: Кирило Красніков виборов три перших місця, Єгор Пашковський зумів добути по одній медалі всіх ґатунків. Дамір Караєв, Алі Аббасов і Давид Єременко завоювали по одній золотій і срібній медалі, а Влад Губанов - срібну та бронзову.

Відзначилися і спортсмени наставника Антона Улезлова. Чемпіонами турніру стали Софія Соляник і Іван Крилов. Дмитро Петряєв окрім "золота" зміг завоювати ще й одну бронзову нагороду. Друге місце дісталося Дар'ї Губиній та Ярославу Квашину. А ось Микола Холодний, Богдан Арутюнов, Микита Папікян і Михайло Прокопій зуміли здобути лише 5 місце.

Сам же тренер Улезлов також без медалей додому не поїхав. Він став переможцем змагань у двох вагових категоріях: 81 і 100+ кг.

07 серпня 2022
Харківські пауерліфтери – переможці та призери чемпіонату Європи
05 серпня 2022
11 харківських "русалоньок" представлять Україну на ЧЄ
03 серпня 2022
Запрошуємо на відбіркові змагання з віджимань для участі у встановленні рекорду України