Харків’яни – переможці та призери міжнародного турніру з військово-спортивних багатоборств

06 вересня 2022 13:57

Змагання відбулися у Польщі.

Збірна України посіла друге загальнокомандне місце на міжнародному дитячому турнірі з військово-спортивних багатоборств (перше виборола Польща, третє – Чехія). Харків’яни поклали в загальну скарбничку збірної 7 медалей різного ґатунку.

Переможцями у легкому контакті серед юнаків (Б-1) стали Всеволод Калугін (вагова категорія до 40 кг) та Дмитро Левченко (до 45 кг). Віцечемпіонами у дозованому контакті (Б-2) – Ілля Чуркін (до 45 кг) та Данііл Дорох (до 75 кг).

Серед наймолодших учасників змагань перші місця вибороли Віроніка Христенко (8 років) та брати Фоменко – Тимофій (7 років) і Матвій (9 років).

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі