Харків'яни перемогли на Кубку України з шорт-треку та відібралися на чемпіонат Європи

27 грудня 2020 11:05

Кубок України з шорт-треку відбувся в харківському комплексі "Салтівський лід". Господарі здобули 19 медалей.

Участь у змаганнях брали 40 спортсменів, які розіграли медалі на дистанціях 500 м., 1000 м. та 1500 м. серед чоловіків та жінок, а також в естафетах. На рахунку харківських спортсменів 5 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород. Переможцями та призерами змагань стали:

- Марія Долгополова – 1-е місце дистанція 500 м., 2-е місце дистанція 100 м., 3-е місце дистанція 1500 м.
- Світлана Репецька - 1-е місце дистанція 1500 м., 3-е місце дистанція 500 м.
- Уляна Дуброва - 1-е місце дистанція 1000 м.
- Тетяна Зарванська - 2-е місце дистанція 1500 м., 3-е місце дистанція 1000 м.
- Владислав Неміро - 2-е місце дистанція 1500 м., 3-е місце дистанція 500 м., 2-е місце дистанція 1000 м.
- Микита Неміро - 3-е місце дистанція 1500 м., 2-е місце дистанція 500 м.
- Данил Федоренко - 3-е місце дистанція 1000 м.

Крім того, в жіночій естафеті на 3000 м. харків'янки посіли всі призові місця. Перемогу здобула команда Харків-1, до складу якої увійшли Марія Долгополова, Уляна Дуброва, Софія Хочина, Марія Старченко.

Другою стала команда Харків-2 (Світлана Репецька, Тетяна Зарванська, Вікторія Червенко, Мирослава Селюкова).

Ще одна харківська спортсменка Анастасія Філонич посіла трете місце в складі об’єднаної команди Харків-Київ.

В чоловічій естафеті на 5000 м. "золото" здобула команда Харків-1, до складу якої увійшли Владислав Неміро, Микита Неміро, Данил Федоренко, Дмитро Покровський. Друге місце було за киянами, а трете посіла команда Харків-2: Богдан Мошенський, Данило Бергін, Ростилав Леонтенко, Раміль Белевцов.

За підсумками Кубку була сформована збірна України, яка з 22 по 24 січня 2021 року в польському місті Гдянськ змагатиметься за медалі чемпіонату Європи. До складу збірної увійшли п’ять представників Харкова: Марія Долгополова, Світлана Репецька, Уляна Дуброва, Тетяна Зарванська та Владислав Неміро.