Харків'яни перемогли на чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон»

08 серпня 2016 12:37

Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків та дорослих проходив з 27 по 31 липня в Римі (Італія).

Українська національна збірна команда з веслування 20 разів піднімалася на п'єдестал пошани і стала абсолютним чемпіоном змагань. Так, серед 17 країн-учасниць представники України виграли 12 комплектів золотих, 6 комплектів срібних і 2 комплекти бронзових нагород.

Дівчата національної збірної стали абсолютними чемпіонками Європи з веслування на човнах «Дракон», посівши перші місця на всіх дистанціях - 200, 500 та 2000 метрів.

У складі національної молодіжної збірної команди України були харків'янки Марія Гончарова (КДЮСШ-2), Валерія Бобришева та Юліана Путніна (Харківське обласне вище училище фізкультури і спорту).