Харків’яни відзначилися на престижних танцювальних турнірах

01 липня 2021 11:00

Етап Кубку світу та чемпіонат Європи з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар (дорослі, юніори, юнаки, діти) відбувся 26-27 червня у Сочі. У змаганнях брали участь понад 400 спортсменів з 15 країн світу.

Найкращий результат серед харківських спортсменів на Кубку світу показала пара танцюристів СК "Сенат" Дмитро Потаман/Амалія Криклива. Вони посіли друге місце в категорії "юнаки" (рок-н-рол). "Бронза" тут дісталася їхнім одноклубникам Георгію Тагайбаю та Єлизаветі Каверіній. 6 місце посіла пара Олександр Ляшенко/Аделаїда Кушка. Такий самий результат у категорії "юніори" показали Назар Діденко та Кіра Тимофєєва. А Ігор Морозов/Дар’я Волк посіли 5 місце серед юніорів у бугі-вугі.

У дитячій категорії (рок-н-рол) Ярослав Слюнін/Евеліна Субачева (СК "Рапід") та Станіслав Філіпас/Олександра Вітковська (СК "Сенат") здобули 4 та 5 місця відповідно.

На чемпіонаті Європи харківські спортсмени жодної медалі не завоювали. Пара Алєйніков Єгор/Дмитрук Дар’я (СК "Рапід") показала тут лише п’ятий результат.

До змагань спортсменів готували Сергій Гуменюк, Анастасія Паньшина, Віктор Бубліков, Сергій Ляшенко, Наталія Проскуріна, Олена Слюсар та Владислав Прокошин.