Харків'яни здобули призові місця на Чемпіонаті України зі стрільби з лука

18 квітня 2019 18:17

З 15 квітня по 18 квітня 2019року в місті Нова Каховка, відбувся Чемпіонат України  зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮСШОР, ДЮСШ та УОР. У змаганнях брали участь спортсмени з 12 областей України. Учасники змагань змагались у категорії класичного та блочного луку.

Серед представників класичного луку в категорії «чоловіки» харків’янин, майстер спорту України - Бойко Михайло виборов звання Чемпіона України, залишивши позаду своїх суперників з Сумської та Львівської областей.

У командній першості серед чоловіків,  у класичному луку, третє місце посіла Харківська  команда у складі: ЗМСУ – Сердюка Олександра, МСУ - Колесника Максима та МСУ - Мелехова Артема,  поступившись першим та другим місцем командам з Сумської та Львівської області.

09 грудня 2019
Харківські лучники завоювали призові місця на Всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука
23 вересня 2019
В Одесі відбувся наймасштабніший Національний чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINE NATIONAL CHALLENGE-2019»
27 серпня 2019
Закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука
22 серпня 2019
У Харкові пройде ІІІ етап Кубка України «Стріли Слобожанщини» зі стрільби з лука
22 липня 2019
Спортсмени з Харкова отримали призові місця у Всеукраїнському кадетському турнірі зі стрільби з лука

Освітні курси "Kharkiv Sport Academy" для спортивних федерацій Харкова стартует через: