Харків'яни феєрично виступили на ЧУ з плавання

07 грудня 2020 09:57
Чемпіонат України з плавання серед дорослих пройшов з 3 по 6 грудня в Дніпрі. За підсумками змагань в активі збірної Харкова 16 медалей.

На чемпіонаті України серед дорослих харківські спортсмени завоювали 8 золотих, 7 срібних і 1 бронзову медаль.

1 місце в 400-метрівці вільним стилем серед жінок виборола Карина Снітко. У чоловіків "золото" дісталося Богдану Белеменко, а "срібло" Данилу Сторожеву.

Богдан Белеменко також став кращим і в запливі на 800 і 1500 метрів вільним стилем.

У 200-метрівці на спині на перше місце п'єдесталу піднялася Марина Колесникова. Вона ж стала кращою і в 100-метрівці на спині. А ось дистанцію в 50 метрів харків'янка здолала другою.

Максим Голубничий завоював вищу нагороду в комплексному плаванні на 200 і 400 метрів. "Срібло" у 100-метрівці вільним стилем дісталося Карині Снітко і Віталію Нестеркіну. На рахунку Карини ще одне друге місце - в запливі батерфляєм на 50 метрів. Серед чоловіків харків'янам тут дісталася "бронза". Її виборов Віталій Нестеркін. В його активі і "срібло" за 100-метрівку в стилі батерфляй.