Харків'яни Богдан Бондаренко і Ганна Плотицина виграли легкоатлетичний турнір в італійському Роверето

10 вересня 2015 18:54

Харківські легкоатлети Богдан Бондаренко і Ганна Плотицина стали переможцями міжнародного турніру, що проходить в Роверето (Італія).

Харківський стрибун у висоту здобув перемогу, подолавши висоту 2 м 31 см. Третє місце зайняв також український стрибун Дмитро Яковенко (2,17), що поступився за кількістю спроб багамському легкоатлету Дональду Томасу.

Зазначимо, що в серпні Богдан Бондаренко вперше в кар'єрі завоював медаль світового чемпіонату - срібну медаль у столиці Китаю Пекіні. Потім на фінальному етапі «Діамантової ліги» в Швейцарії харків'янин отримав ще одну срібну нагороду. Також у серпні Богдан Бондаренко був визнаний Національним олімпійським комітетом України найкращим спортсменом місяця.

Також у змаганнях в Роверето перемогу здобула харківська бігунка Ганна Плотицина. Дистанцію 100 метрів з бар'єрами вона подолала за 13,13 сек. Найближча переслідувачка харків'янки, Кьєрре Беклес з Барбадосу, поступилася їй п'ятьма сотими секунди.

Нагадаємо, Анна Плотіціна в лютому перемогла на міжнародних змаганнях «Pedro's Cup», які проходили в польському місті Лодзь.