Харків'янам не вдалося пройти до чвертьфіналу

25 cічня 2018 09:11

Поступившись в спорткомплексі «Каразінський» Житомирсько-київській команді «ІнБев / НПУ» в матчі-відповіді 1/8 фіналу розіграшу Кубка України, футзалісти харківської команди Viva Cup вибули з подальшої боротьби за почесний трофей.

Нічия 3:3 в першій грі в Житомирі давала підопічним Романа Перадзе великі надії на путівку в чвертьфінал, але гості не стали спокушати долю і вже в першому таймі забили у ворота харківської команди три «сухих» м'ячі. На восьмій хвилині відзначився Віталій Дзюба, на 11-й - Роман Бакум і на 17-й - Войток. На 23-й хвилині Сергій Литвиновський довів рахунок до 0:4, але тут же, на 24-й, Павло Батагов забив перший м'яч у відповідь - 1:4, а автогол Олександра Сухова на 27-й хвилині скоротив перевагу об'єднаної команди до двох м'ячів - 2:4. Однак на 35-й хвилині той же Литвиновський оформив «дубль» - 2:5, а на останній, 40-й, оформив і «хет-трик» (до того ж, на 36-й хвилині Бакум не зумів реалізувати десятиметровий), на що харків'яни змогли відповісти лише ще двома голами - Данила Абакшина на 38-й і Олександра Кондратюка на 40-й хвилинах.

Перемога з рахунком 6:4 вивела «ІнБев / НПУ» в чвертьфінал.